16 lipca 2015

Bezwarunkowe kartki Beleco

Dzisiaj dotarły do mnie kartki od firmy BELECO!
Piszą o sobie "Piękno to czystość, troska i spokojny oddech. W te trzy wartości zostały wyposażone produkty BELECO. BELECO to:
(1) bezwarunkowe kartki - zrodzone z idei, że codzienność jest wystarczającą okazją do podarowania komuś cząstki bezwarunkowej czułości, a także
(2) typograficzne plakaty – pełne ciepłych i inspirujących słów. Marka BELECO zaczęła istnieć dzięki idei bezwarunkowości, w które zostały wyposażone pierwsze pocztówki.
Potraktuj te kartki jako szablon dla swoich uczuć, napisz na nich tyle myśli, ile potrzebujesz. Nakreśl fragment wiersza, kilka linijek wyjątkowej piosenki, albo jakiekolwiek własne słowa, na widok których osoba bardziej lub mniej Ci bliska poczuje ciepło w brzuchu. Z szacunku do natury każdy z produktów BELECO tworzony jest z materiałów przyjaznych dla środowiska - pochodzących z recyklingu, bądź z certyfikatem FSC, dającym gwarancję, iż papier został pozyskany z prawidłowo zarządzanych lasów, spełniających najwyższe standardy."
Na stronie internetowej wyglądały naprawdę świetnie, ale w rzeczywistości są jeszcze piękniejsze!
Papier w delikatnym odcieniu kości słoniowej, subtelne wzorki, piękne napisy a na dodatek całość tak ślicznie zapakowana! Kartki skradły moje serce od pierwszego spojrzenia :)
Koniecznie zajrzyjcie na ich stronę. Oferują nie tylko kartki, ale również plakaty z równie pięknymi napisami. Wiem, że zamawiając kartki w większej ilości chętnie zrobią coś pod Wasze zamówienie, napis, kolor - całą szatę graficzną.
Jeśli macie jakieś pytania- kierujcie je do nich na Facebook'u z chęcią odpowiedzą i udzielą wszelkich informacji.

A jeśli jesteście zainteresowani ich produktami to koniecznie zajrzyjcie na:2 komentarze

  1. Piękne te karteczki. Uwielbiam połączenie prostoty, sielskiego klimatu i "własnoręcznych" fontów :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Wspaniałe te karki i nie tylko na uroczystości - chętnie w domu taką bym widziała - może gdzieś na lodowce... :)

    OdpowiedzUsuń

TOP