9 lipca 2015

Projekt mieszkania 31m2 - Warszawa

Jeden z projektów THE VIBE - Architekci & Projektanci wnętrz.
The Vibe to autorska pracownia projektowa specjalizująca się w projektowaniu i aranżacji wnętrz mieszkalnych jak i użyteczności publicznej.
Projekty pracowni The Vibe cechuje przede wszystkim funkcjonalność, czystość formy oraz spójny kolorystycznie dobór materiałów. Celem jest wykreowanie wnętrz współczesnych i ponadczasowych oraz takich, w których udaje się połączyć estetykę z ergonomią przestrzeni w oparciu o oczekiwania inwestora. Pracownie znajdziecie na www.the-vibe.pl oraz na Facobook'u 

W projekcie każdy kąt został dokładnie zagospodarowany. Dzięki dominacji białych kolorów i dużych oknach pomieszczenie wydaje się być bardziej przestrzenne.

Propozycje w dwóch rożnych kolorystykach.
Pokój gościnny został oddzielony od sypiali ruchomymi drzwiami zamontowanymi na szynach. Jest to dobre rozwiązanie w mieszkaniach o małym metrażu.


 Salon również w aranżacji w dwóch różnych kolorystykach. Dodatki w jaskrawych, żywych kolorach nadają pomieszczeniu życia, bez nich wydawałoby się przygnębiające i zimne.

 
 Zamiast stonowanych kafli, które mają być tylko tłem, projektantka postawiła na płytki we wzory, dała im pierwszoplanową rolę w łazience. Wnętrze od razu zyskało charakter i styl.

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

TOP