3 nowe trendy JYSK na sezon wiosna/lato

Sieć sklepów Jysk w swojej nowej kampanii prezentuje 3 nowe wiosenno-letnie trendy wnętrzarskie – SUNBAKEDHARMONY i NORDIC LIGHT. Wszystkie trzy trendy nawiązują do skandynawskiego pochodzenia, można się w nich jednak doszukiwać inspiracji z nurtu japandi i boho, a nawet stylu nowoczesnego.

SUNBAKED nawiązuje do bardziej egzotycznych miejsc. Inspirowany widokiem suchej pustyni, niezabudowanymi pejzażami i promieniami ciepłego słońca. Ten trend wprowadza nas w nastrój odpoczynku i refleksji oraz rozmyślania o nowych możliwościach.

Wykorzystanie naturalnych materiałów w połączeniu z drobnymi szczegółami takimi jak hafty i frędzle oraz ręcznie robiona ceramika sprawia, że ten trend to prawdziwa perełka.

Paleta barw, dzięki inspiracji słońcem, jest w odcieniach spalonej odcieni żółci, pomarańczy i brązu. Idealnie komponują się z delikatnymi różami i lekko żywymi odcieniami fioletu.

HARMONY to spokojny i inspirujący nurt, dzięki któremu powracamy do podstaw i dążymy do wygody i spokoju. Opierając się na inspirującej bazie kolorów i miłych w dotyku materiałach, HARMONY skupia się na tym, co jest wszystkim dobrze znane, a jednocześnie prezentuje nowe, zaskakujące zestawienia materiałów.

Podstawą trendu są naturalne i miękkie materiały. Dominują wyroby wyplatane, bambus, trawę morską oraz len, bawełna i frota. Niektóre z nich połączone są z twardszymi materiałami takimi jak kamienie, beton, metal, ceramika i drewno.

Odcienie kolorów są ciepłe i przytulne więc tworzą paletę barw, która jest zachęcająca, znajoma i uspakajająca. Zainspirowany różnymi kolorami skóry mieszkańców Ziemi, ten trend celebruje różnorodność świata.

Ostatni chłodny i eteryczny trend nazwaliśmy NORDIC LIGHT. Przenosi on  nas na łono natury i zabiera nad morze w poszukiwaniu skandynawskiej definicji radości. Cisza natury i spokój morza przynoszą wewnętrze ukojenie, które staramy się przenieść do wnętrz.

Czerpie inspiracje ze współczesnej technologii, ten trend łączy ze sobą dopracowane detale ze smukłymi i gładkimi powierzchniami.

Jasne drewno i bambus, wzory w liście, kolorowe szkło, waflowe tkaniny ożywią i nadadzą świeżości aranżacjom. Tonacje wywodzące się z północnych świateł połączonych z zielonymi tonami, tworzą detale o nowoczesnym wyglądzie.

A Ty, który trend wybierasz do swojego wnętrza? Dowiedz się więcej o SUNBAKED  HARMONYNORDIC LIGHT.

3 komentarze

  1. Miło ze strony sieci Jysk, że zaproponowała nowe trendy wnętrzarskie na lato. Jak tak dalej pójdzie, to doczekamy się propozycji na przyszły tydzień. W Jysk drogo nie jest, więc wymiana kilka razy do roku sprzętów na bardziej trendy nie będzie aż tak kosztowna. Ważne, by być online 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

DO GÓRY