Zaprojektowani, Krakowskie Targi Dizajnu

Listopad był zdecydowanie miesiącem pełnym inspiracji. Oprócz Warsztatów Architektonicznych w których miałam okazję uczestniczyć, zostałam również zaproszona na Targi Zaprojektowani, jest to wydarzenie organizowane przez Krakowskie Szkoły Artystyczne. W ostatni weekend listopada odbyła się już czwarta edycja Zaprojektowanych. Impreza ma miejsce co roku w Krakowie. Targi mają zasięg ogólnopolski i nastawione są na prezentację polskiego i europejskiego dizajnu oraz jego producentów.

Krakowskie spotkania z dizajnem szczególnie wyróżniają się na tle tego typu wydarzeń. Nie są to jedynie targi, ale trwające łącznie trzy dni spotkania, wykłady oraz warsztaty dla miłośników wzornictwa i dizajnu. Wejściówki każdego roku rozchodzą się w ekspresowym tempie, impreza przyciąga z roku na rok coraz więcej ludzi. Świadczy to o coraz większym zainteresowaniu młodych ludzi pięknymi przedmiotami polskich producentów.
Dla szczęśliwych posiadaczy wejściówek czekały wykłady dotyczące m.in.visual merchandisingu, trendów na 2018 rok, nieszablonowych połączeń kolorystycznych w klasycznych i nowoczesnych wnętrzach oraz możliwości druku 3D. W ramach warsztatów można było wziąć udział w kursie fotografii architektury i wnętrz oraz łączenia barw.
Zaprojektowani to wydarzenie skierowane dla wszystkich, którzy kochają dobre wnętrza, dla designerów, architektów wnętrz i rzemieślników. Każdy pasjonat dobrego dizajnu znajdzie tu coś dla siebie. Targi mają rozbudzić apetyt Polaków na piękne i funkcjonalne przedmioty wykonywane z największa starannością. Jej twórcy wierzą, że wszystko co nas otacza wpływa na naszą codzienność i samopoczucie.

Posts created 80

2 komentarzy “Zaprojektowani, Krakowskie Targi Dizajnu

  1. Muszę przyznać, że to bardzo ciekawe wydarzenie. Widać na fotografiach, że można doświadczyć wielu inspiracji do tworzenia mega dizajnerskich rzeczy. Fajnie, że takie coś jest organizowane, bo może w wielu osobach pobudzić kreatywność. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostałe wpisy

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top