Najlepsze Plannery 2018-przegląd kalendarzy

Nie o wnętrzach, a o organizacji… a właściwie o plannerach, które nam w niej pomogą! Jaki powinien być idealny planner, aby łatwo nam się z nim pracowało? Część z nas jest zwolennikami kolorowych notesów z licznymi zakładkami i motywującymi cytatami. Inni preferują minimalizm i praktyczność. Właśnie takie zestawienie dla Was przygotowałam. Kilka bardzo prostych w formie plannerów, które mniej lub trochę bardziej spełniają warunki idealnego plannera i zasługują na uwagę 🙂 Less is more!
Czym się kierowałam wybierając je? Odpowiednia gramatura papieru, przejrzysty układ i piękny, unikatowy design. Zobaczcie najlepsze plannery na 2018 rok!

Minimal Planner

Druga propozycja plannera od Madama. Całkowite przeciwieństwo Happy Plannera. Minimalistyczny i przejrzysty układ stron. Urzeka prostota i kolorem.

Format: A5 (150 x 210 mm)
Ilość stron: tygodniowy 224, dzienny 416
Rodzaj: dzienny lub tygodniowy
Zawartość: mapa celów 2018, kalendarz skrócony,  planner celów, harmonogramy stałe, motywujące cytaty, lista kontaktów, plan miesięczny, notatki
Gramatura papieru: 90g
Cena: 119zł/129 PLN

Planner Kleks

Planner z mieniącym się kleksem na okładce, widocznym pod różnymi kątami od Papierniczeni. Tygodniowy harmonogram umieszczono po jednej stronie, druga jest zakropkowana i przeznaczona na własne notatki. Grzbiet zaprojektowany w sposób, aby można go otworzyć całkowicie na płasko, przy czym kartki nie ulegają zagięciu.

Format: 165 x 215 mm
Ilość stron: 200
Rodzaj: tygodniowy
Zawartość: planner na 54 tygodnie, 80 zakropkowanych stron na notatki
Gramatura papieru: 100g
Cena: 60 PLN

Planner Klasyk

Kolejna ponadczasowa propozycja od Papierniczeni, posiada sztywną papierową okładkę, a grzbiet oklejony jest tkaniną z detalami w kolorze pudrowego złota. Elegancki i kobiecy, dostępny w różnych zestawieniach kolorystycznych. Papier w środku w odcieniu ciepłej bieli, świetny do pisania piórem, markerami lub cienkopisami.

Format: 155 x 210 mm
Ilość stron: 160
Rodzaj: tygodniowy
Zawartość: rozkładówki dzienne, tygodniowe, miesięczny, zakropkowane strony na notatki,
Gramatura papieru: 100g
Cena: 78 PLN

Weekly Planner

Planner od Mleko Living (Studio of Basic Design), prosty i ponadczasowy design. Okładka przypominająca strukturę betonu lub białego marmuru przypadnie do gustu wszystkim zwolennika minimalizmu i industrialnego stylu.
Format: A5 (150 x 210 mm)
Ilość stron: 144-334
Rodzaj: tygodniowy
Zawartość: planner na 52 tygodnie + notatki
Gramatura papieru: 90g
Cena: 45 PLN

Planner Daily Log „Wieloryby”

Terminarz wykonany z wysokiej jakości papieru w twardej oprawie z gumką. Okładkę zdobi urocza grafika! Mały i poręczny, z pewności spodoba się wszystkim, których nudzą gładkie okładki 🙂

Format: 97x 170 mm
Ilość stron: 127
Rodzaj: tygodniowy
Zawartość: 2 strony z kalendarzem na 2018 i 2019, 2 strony z planem rocznym, 26 stron z układem miesięcznym, 32 gładkie strony na notatki, 32 strony na notatki w linie, 32 strony na notatki w kratkę, 1 strona z danymi właściciela
Gramatura papieru: 90g
Cena: 59 PLN

Zaplanuj Swój Sukces

Plannery dostępne w różnych wersjach kolorystycznych. Na stronie znajdziecie różne rodzaje, z datami lub bez nich, spiralne i klejone. Zaplanuj swój sukces w swojej ofercie posiada również kalendarze. W poprzednim wpisie przeczytacie o zawartości spiralnego plannera Bold.

Format: A5 (150 x 210 mm)
Ilość stron: 144-200
Rodzaj: dzienny, tygodniowy
Zawartość: planner dzienny lub tygodniowy, miejsce na notatki, skrócony kalendarz, plan miesięczny, plan finansowy, plan dnia, lista celów i ważnych wydarzeń, miejsce na najważniejsze telefony, e-maile, strony www
Gramatura papieru: 90g
Cena: 29-109 PLN


Magdalena Tekieli

Nowe wersje kolorystyczne na 2018 rok z kolekcji Paper Love są minimalistyczne, a jednocześnie subtelnie ozdobne. Okładka w kolorze pudrowego różu z biało-czarnymi łatkami- idealne narzędzie do planowania!

Format: A5 (148 x 210 mm)
Rodzaj: tygodniowy
Zawartość: planner roczny, planner tygodniowy 52+1, miejsce na notatki, szkicownik do rysowania w perspektywie, listy zadań, wyklejka z wydrukiem linijki, kieszeń na dokumenty
Gramatura papieru: 90g
Cena: 79 PLN


Journal Carmel

Całkowita nowość! Journal Camel z nowej, jesiennej kolekcji marki Mleko Living (Studio of Basic Design). Piękna, prosta okładka w całości wykonana z recyklingowanego papieru. Prosty projekt w jednokolorowych, gładkich okładkach.
Format: A5 (140 x 210 mm)
Ilośc sttron: 128
Rodzaj: tygodniowy
Zawartość: 12 widoków miesięcznych, 52+1 rozkładów tygodniowych, dodatkowe miejsce na notatki
Gramatura papieru: 100g, papierowa zakładka z kalendarzem na 2 lata wykonana z papieru zawierającego 15% pozostałości z produkcji migdałów
Cena: 60 PLN

Jakie są Wasze ulubione plannery? Piszcie koniecznie!

Posts created 80

6 komentarzy “Najlepsze Plannery 2018-przegląd kalendarzy

  1. ja w zeszlym roku miałam Minimal Planner w kolrze różowym. Nietety on się bardzo bardzo brudzi. I nie wygląda to estetycznie. Jest piękny i jeśli miałabym go polecić to osobom które albo go nie noszą w torbie tylko sobie leży na biurku.

  2. poprosiłabym o zdjęcia WEWNĄTRZ – dla mnie jest bardzo istotne, żeby środek zachęcał do otwarcia kalendarza; ważne jest też dla mnie, ile jest dni na stronie itp.

  3. Po przejściu w link dostępne są zdjęcia wnętrz kalendarzy 🙂 Plannery tygodniowe mają na dwóch stronach rozpisane 7 dni tygodnia, natomiast dzienne- jeden dzień na każdej ze stron 🙂
    Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostałe wpisy

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top