Kolekcja JYSK jesień 2017, hygge we wnętrzach

Ostatnio miałam okazję uczestniczyć w evencie JYSK, podczas którego została zaprezentowana nowa kolekcja na jesień 2017. W tym sezonie JYSK skupia się na filozofii hygge i poprzez dodatki oraz meble stara się ją wprowadzić do naszych wnętrz.

Duńska marka w tej kolekcji proponuje nam szeroki wybór pledów, poduszek dekoracyjnych, ozdobną ceramikę i jak zwykle ponadczasowe meble. Kolorowe lampiony i zapachowe świece to przedmioty, które szczególnie kojarzą się nam z tematyką hygge. Świetnie wyglądają zarówno podświetlone, ale również jako element dekoracyjny. Szczególnie zainteresowała mnie ceramika, która na pierwszy rzut oka wygląda jak ręcznie robiona. Piękne kolory i ciekawe tekstury przypominające spękaną kamionkę prezentują się genialnie!

Myśląc o stylu hygge we wnętrzach, pierwsze co przychodzi mi na myśl, to wygodny fotel, ciepły puszysty koc i ulubiony kubek ciepłej herbaty. JYSK zadbał o wszystko, szeroka gama różnorodnych tkanin zadowoli każdego, a z nową jesienną kolekcją bez problemu skompletujesz swoje własne wnętrze w klimacie hygge.

Posts created 80

6 komentarzy “Kolekcja JYSK jesień 2017, hygge we wnętrzach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostałe wpisy

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top