Lamu, dywany i chodniki Armadillo&Co

Aranżacja wnętrza bez dywanu nie zawsze jest dobrym pomysłem. Moda na dywany w ostatnim czasie wróciła ze zdwojoną siłą, jednak te dostępne dziś w sklepach znacznie różnią się od tych, które kiedyś królowały na naszych parkietach. Aktualnie stawiamy na ponadczasowe design, jednolite i stonowane kolory, dużą uwagę przywiązujemy także do materiałów z których są wykonane.
Dziś chciałam Wam przedstawić wyjątkowe produkty Armadillo & Co dostępne w sklepie Lamu, który jest jedynym dystrybutorem w Polsce tej australijskiej firmy.

Czym jest Armadillo & Co ?
Założona w Australii w 2009 roku przez Jodie Fried i Slly Pottharst firma Armadillo & Co oferuje tradycyjne, ręcznie robione i wysokiej jakości dywany/chodniki, które obejmują całe stulecia praktyk tkania lokalnych artystów. Łączące estetykę, etykę i pasją do społecznej odpowiedzialności Jodie i Sally połączyły swoje uzupełniające się umiejętności w zakresie projektowania i finansów, aby stworzyć tę unikalną australijską firmę.

Co wyróżnia produkty ?
Dbałość o środowisko to kluczowe zobowiązanie firm Armadillo & Co. Dywany wytwarzane są przy użyciu trwałych włókien naturalnych , takich jak konopie, wełna czysta, włókna PET z recyklingu (kolekcja Indoor Oudoor). Każdy produkt wykonywany jest w 100% ręcznie od początku do końca. Począwszy od przędzy, poprzez barwenie przy życiu starych metod, aż do przekazania rzemieślnikom, którzy dobierają splot i wykończenia dywanów/chodników.

W ofercie dostępne są trzy kolekcje: Collection, Bespoke, Heirloom.
Kolekcja Collection obfituje w naturalne kolory. Beże, brązy, kolory nude w połączeniu z delikatnymi geometrycznymi wzorami sprawiają, że dywany z tej kolekcji stają się wyrazistym, a zarówno delikatnym elementem wystroju pomieszczenia.

Bespoke to kolekcja skierowana do osób, które chcą wykazać się kreatywnością i stworzyć chodnik w wybranej przez siebie konfiguracji kolorystycznej. Bespoke daje również możliwość zamówienia wybranego chodnika/dywanu w dowolnym rozmiarze. W tej kolekcji mamy do wyboru zarówno żywsze akcenty kolorystyczne jak i pastelowe odcienie nude.

Ostatnia już kolekcja Herloom to chodniki i dywany o ponadczasowym designie. Dzięki jednolitemu kolorowi i wspaniałym splotą nadają elegancji współczesnym i tradycyjnym wnętrzom.

Dywany Armadillo & Co znakomicie ozdobią każde wnętrze, nadając mu klimatu i wyjątkowego stylu!

Posts created 80

3 komentarzy “Lamu, dywany i chodniki Armadillo&Co

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostałe wpisy

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top