Vintage w nowoczesnej odsłonie, czyi Wood&Paper

Wzornictwo lat 60-tych i skandynawski design, brzmi jak idealne połączenie. Produkty Wood & Paper to połączenie tradycji i nowoczesności. Drewniane komody, stoły, szafki… styl vintage we współczesnej odsłonie. Dzięki doświadczonym ręką stolarza i pomysłom młodego architekta w ich pracowni powstają niesamowite przedmioty.

Turkusowy Stolik kawowy Solo

Kolorowe blaty wprowadzają optymistyczny klimat do pomieszczenia, a geometryczne kształty doskonale współgrają z nowoczesną aranżacją wnętrz. Komody niczym wyciągnięte z lat 60-tych, sprawiają wrażenie jakby opowiadały własne historie, dzięki nim każda aranżacja pomieszczenia nabiera niepowtarzalnego charakteru. Doskonale wyglądają zarówno w nowoczesnych jak i skandynawskich wnętrzach.

Kiedy tylko poznałam markę Wood & Paper wiedziałam, że prędzej czy później muszę o nich napisać! Swoje produkty prezentowali m.in w Trójmieście na Gdynia Design Day i Targach Warsaw Home 2017, które odbyły się kilka dni temu.

Kto za tym wszystkim stoi?
Wood&Paper tworzy trzyosobowy zespół-Zenon, Magda i Agata.
Zenon, inżynier mechaniki precyzyjnej, który stolarzem został z własnego wyboru. Czuwa nad doborem odpowiednich materiałów i dokładności wykonania. To jemu produkty Wood&Paper zawdzięczają finezję i doskonałą jakość.
Magda, architekt zakochana w polskim designie lat 50. i 60. Jak sama mówi-praca to jej pasja!
Agata, odpowiedzialna za profesjonalną obsługę klienta. Podobno nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Dzięki swojemu zaangażowaniu sprawia, że każdy klient czuje się wyjątkowo 🙂

Stolik kawowy Puzzle
Komoda TV Puzzle
Komoda Link
Regał Puzzle
Biurko Solo

Biurko Solo zdecydowanie skradło moje serce! Nogi, carga, fronty szuflad wykonane z litej czereśni i lakierowany miętowy blat prezentują się pęknie. Łudzę nadzieję, że kiedyś zagości również w moim mieszkaniu! 🙂

Posts created 80

4 komentarzy “Vintage w nowoczesnej odsłonie, czyi Wood&Paper

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostałe wpisy

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top