Pikowane meble w nowoczesnych wnętrzach

Pikowane sofy i fotele przeważnie kojarzą nam się z gustownymi, eleganckimi wnętrzami pełnymi przepychu. Ale czy rzeczywiście tak jest? Aktualnie panuje moda na łączenie różnych stylów. Niektóre połączenia pozornie mogą wydawać się dość dziwne, ale dopiero gdy wprowadzimy pomysł do aranżacji, otrzymujemy efekt o którym nawet byśmy nie pomyśleli.

Dlatego nieraz warto mieć trochę odwagi i nie bać się wprowadzać zmian! 

Nikt nie powiedział, że nie można ich połączyć ze stylem skandynawskim, minimalistycznym, nowoczesnym, wręcz przeciwnie! Piękna, skórzana, pikowana sofa na tle beżowych, jasnych ścian-brzmi świetnie.
Decydując się na tego typu sofę czy krzesła należy pamiętać, aby zachować umiar w doborze dodatków, łatwo tu o efekt „kiczu”. Mebel z pikowanym obiciem jest ozdobą samą w sobie, dobierajmy proste dodatki w stonowanych kolorach.

Sporo produktów znajdziecie na stronie kdcmeble.com. Jest to firma, które produkuje meble pod indywidualne zamówienia z możliwością wyboru dowolnego obicia czy nawet koloru drewna. W swojej ofercie posiadają m.in pikowane sofy, krzesła, fotele, ławeczki.

www.homebook.pl
Dużo osób wychodzi z założenia, że nowoczesne wnętrza są nudne, bez charakteru, często pozbawione pozytywnego, ciepłego klimatu domu. Nic bardziej mylnego, to my urządzamy mieszkanie i tylko od nas zależy jaki klimat w nim stworzymy. Główną rolę odgrywają tu właśnie dodatki, meble. Nie bójmy się łączyć stylów! Inspirujmy się pomysłami z czasopism, internetu, ale twórzmy swój dom, bo przecież to nam ma się w nim dobrze mieszkać i funkcjonować 🙂
Posts created 80

2 komentarzy “Pikowane meble w nowoczesnych wnętrzach

  1. Uwielbiam pikowane meble, tam gdzie przytulność spotyka się z chłodem chromu i stali. Uwielbiam swój musztardowy fotel z pikowanym oparciem.

  2. Podzielam zdanie poprzednika tez uwielbiam meble pikowane… coś w sobie mają i dodają elegancji wnętrzu, a przynajmniej tak mi się wydaje 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostałe wpisy

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top