Cotton Balls inspiracje

Cotton Balls czyli magiczne światełka zamknięte w bawełnianych kulach. Idealne do każdego wnętrza z możliwością tworzenia zestawów w dowolnych zestawieniach kolorystycznych. Girlandy świetlne, które odmienią Twoje wnętrze i nadadzą mu wyjątkowego klimatu! Nic dziwnego, że znalazły swoich zwolenników. Moją uwagę zwróciły te od QULE.PL, bardzo duży wybór kolorów w atrakcyjnych cenach, koniecznie zajrzyjcie!

Gdzie będą pasować?
Niemal wszędzie! Można powiesić je nad łóżeczkiem dziecka, delikatne, ciepłe światło utuli pociechy do snu 🙂 Świetnie będą wyglądać również w salonie, biurze, jadalni lub nawet holu. Można zawiesić je na karniszu, łóżku, rozłożyć na półce, regale. Możliwości jest wiele! Jaki jest Wasz pomysł?

www.freelancemama.pl
www.myloveshabby.blogspot.com
www.pinterest.pl
www.plaamkaa.pl
www.zatrzymujacczas.pl


Jak montować kule?
Do każdego zestawu dołączona jest krótka instrukcja dotycząca montażu girlandy. W pudełku otrzymujemy osobno zestaw kul i łańcuch z lampkami. Uważam, że to dobre rozwiązanie, ponieważ samemu możemy ustalić kolejność kolorów w naszej girlandzie. W nacięty otwór wkładamy lampkę i zaciskamy delikatnie łańcuch.

Razem z QULE.PL szykujemy dla Was coś wyjątkowego! Niebawem na blogu pojawi się konkurs, gdzie będzie można wygrać dowolną girlandę 🙂 Bądźcie czujni!

Posts created 80

3 komentarzy “Cotton Balls inspiracje

  1. Trzeba przyznać, że lampy i dekoracje typu cotton balls naprawdę przyjemnie ożywiają mieszkanie i jednocześnie nie odbierają mu nastrojowości, a to wg mnie bardzo ważne. Przyjemnie dla oka i dla "ducha" 🙂
    Czas rozważyć coś takiego i u siebie.

  2. Ooo, te kule są idealne do mojego salonu 🙂 Właśnie szukałam już inspiracji do pokoju dziecięcego – myślę, że takie lampki będą dużo lepszym rozwiązaniem, niż standardowe żarówki. Światło wygląda na dużo łagodniejsze, niż w przypadku zwykłych lampek 🙂 I widzę, że na stronie sklepu są różne kształty, jak np. sówki czy pieski 🙂 Będą idealne!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostałe wpisy

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top