4 pomysły na drewniane skrzynki we wnętrzach

Skrzynki to kolejny po paletach drewniany przedmiot, który zagościł w domach, a którego nikt by się wcześniej nie spodziewał. Skrzynki szczególnie dobrze wyglądają we wnętrzach w stylu industrialnym i skandynawskim.
W sklepach internetowych dostępne są gotowe meble ze skrzynek, ale po co przepłacać skoro można zrobić je samemu. Wystarczy kilka drobnych zabiegów, by zmienić je w uniwersalne i minimalistyczne domowe akcesoria do przechowywania, a nawet proste meble.

1.Stolik
Do skrzynki wystarczy zamontować kółka i już mamy mobilny stolik. Idealny do salonu, ogrodu lub sypialni. Świetnie sprawdzi się jako stolik nocy lub kawowy. W zależności od zamontowania skrzynki możemy uzyskać dodatkowe miejsce na przekonywanie książek lub gazet.

Stolik kawowy od FIRSTROOM
2.Regały, półki.
Z drewnianych skrzynek ustawisz dowolny regał. Może to być zarówno półka na buty w przedpokoju jak i regał na książki w salonie. Są dostępne w wielu rozmiarach, więc możesz łączyć je ze sobą według własnych potrzeb, postawić lub zawiesić. Twój regał może mieć nieregularne kształty, dzięki czemu zyskasz miejsce nie tylko wewnątrz, ale również bezpośrednio na nich.

3.Przechowywanie
Drewniane skrzynki świetnie sprawdzą się jako alternatywa dla pudełek i kartonów. Można do nich włożyć wszystko to, co powinno być pod ręką, a z reguły nie ma swojego stałego miejsca w domu. Mniejsze skrzynki pomogą uporządkować garderobę, kuchnię lub nawet łazienkę.
Małe, biała skrzynka dekoracyjna idealna do łazienki od: FIRSTROOM
 

4.Doniczki i osłonki
Naturalne drewno to idealna oprawa dla kwiatów i zieleni. W sklepach można dostać skrzynki przeznaczone typowo do kwiatów lub ziół.

 Drewniana doniczka www.mercatino.pl
Drewniana doniczka www.mercatino.pl
Kolorowa skrzynka z ozdobnymi rączkami www.dekoracjadomu.pl
Posts created 80

6 komentarzy “4 pomysły na drewniane skrzynki we wnętrzach

  1. Świetny pomysł! Świetnie te skrzynie wyglądają i tworzą wspaniałe meble! 🙂 Muszę w swoim domu zastosować takie rozwiązanie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostałe wpisy

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top