7 pomysłów na przechowywanie butów

Od dziś na blogu pojawia się nowa kategoria Organizacja.  
Dzisiaj trochę o organizacji butów- czyli odwiecznym problemie zapewne każdej z nas. Jest to chyba jedna z nielicznych rzeczy w domu gdzie trudno o wymarzony minimalizm i porządek 🙂 Każde rodzaje butów wymagają innego sposób przechowywania, jedne powinno trzymać się w pudełkach, a w innych umieszczać specjalne prawidła, aby zapobiec ich deformacji.

Zdjęcia butów przyklejone do pudełek
Pewnie każdej z Was zdarzyło się zaglądać do wszystkich pudełek po kolei przed znalezieniem szukanej pary. Właśnie dlatego warto na każdym pudełku umieścić małe zdjęcie znajdujących się tam butów lub chociaż je podpisać tak, abyśmy nie miały już nigdy wątpliwości co się w nim znajduje 🙂


 

Pojedyncze meble, kosze na buty
Szafki na buty świetnie sprawdzą się w wąskich korytarzach, gdzie nie ma miejsca na rozstawianie butów. Zwróć uwagę na te ze zdjęcia poniżej, są bardo pojemne, a kiedy otworzymy jedną z szuflad widzimy całą jej zawartość. 
Innym sposobem na przechowywanie butów są półki np. mocowane do ścian lub te pod wieszakami na ubrania.
 
Garderoba

Niestety nie każdy z nas jest posiadaczem garderoby, czyli pomieszczenia o którym marzy każda kobieta 🙂 Jeśli jednak już ją posiadamy, możemy wydzielić w niej specjalne miejsce na buty. Szafki często są robione na zamówienie, dzięki czemu mamy możliwość wykorzystania każdego wolnego kąta. Buty można przechowywać zarówno w pudełkach, szafkach oraz na prawidłach. Mając do dyspozycji dużo miejsca możemy pozwolić sobie na posegregowanie butów np. w zależności od pory roku lub okazji.

Poniżej kilka produktów z IKEA, które przydadzą Ci się do przechowywania butów
Posts created 80

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostałe wpisy

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top