Plakaty Posterilla
Image is not available

Niepowtarzalne plakaty na ścianę, posterilla oferuje plakaty na prezent, z grafiką, motywacyjne, z napisami, dekoracje w stylu skandynawskim.

Educoncept
Image is not available

Architektura wnętrz - zmień otoczenie na lepsze! Zobacz relację z inspirujących kursów projektowania, aranżacji i dekoracji wnętrz w szkole Educoncept.

previous arrow
next arrow
Slider
Jak urządzić kawalerkę - Design your home

Jak urządzić kawalerkę

Za kawalerkę uznaje się jednopokojowe mieszkanie do 40m kw. Zwykle do dyspozycji mamy małą łazienkę, przedpokój oraz kuchnię lub aneks kuchenny połączony z pokojem. Kluczową rolę odgrywa tutaj wydzielenie stref ( np. sypialnianej, wypoczynkowej, jadalnianej). Należy pamiętać, że poszczególnych stref nie powinno się dzielić stylistycznie, wszystkie powinny tworzyć całość.

Aby uzyskać aranżacyjną jedność, kolory ścian, tapety, materiały wykończeniowe, podłogi powinny powielać się w kilku strefach. W pomieszczeniach o małym metrażu ważna jest również kolorystyka w jakiej jest ono urządzone. Jasne, zimne kolory jak biel, beż, odcienie szarości optycznie powiększą przestrzeń, dzięki czemu będziemy czuć się bardziej komfortowo.
W poście zamieszczam dużą ilość zdjęć, które mogą być dla ciebie inspiracją na ładną aranżację kawalerki. Pamiętaj, że małe mieszkanie też może być nowoczesne i funkcjonalne! 🙂

Posts created 81

One thought on “Jak urządzić kawalerkę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

previous arrow
next arrow
Slider

Pozostałe wpisy

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top