Plakaty Posterilla
Image is not available

Niepowtarzalne plakaty na ścianę, posterilla oferuje plakaty na prezent, z grafiką, motywacyjne, z napisami, dekoracje w stylu skandynawskim.

Educoncept
Image is not available

Architektura wnętrz - zmień otoczenie na lepsze! Zobacz relację z inspirujących kursów projektowania, aranżacji i dekoracji wnętrz w szkole Educoncept.

previous arrow
next arrow
Slider
O MNIE - Design your home

Cześć, jestem studentką Architektury na Politechnice Gdańskiej, Home Stagerem i Dekoratorem wnętrz . Blog powstał na skutek niepozornej pasji do aranżacji wnętrz, dzięki której znalazłam się na wymarzonym (kto by pomyślał…) kierunku studiów.  Jak się okazało, nie tylko Aranżacja wnętrz, ale również Architektura i Urbanistyka, to kierunki które sprawiają mi satysfakcję i są odzwierciedleniem moich pasji i zainteresowań.

Na blogu poruszam głównie tematy związane z projektowaniem wnętrz, ale również tak bliskiemu mi designowi… Piszę o tym co daje mi niesamowitą satysfakcję i jest motorem napędowym do prowadzenia kreatywnego życia. Chcę również odkrywać przed Tobą ciekawe miejsca na mapie Trójmiasta i poznawać młode marki, które budują polski design.

Miłej lektury,
Aleksandra Ciesielska

Wywiad: http://exclusivemag.pl/czego-wiesz-o-prowadzeniu-bloga-o-designie-wywiad-aleksandra-ciesielska/

O MNIE

previous arrow
next arrow
Slider

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top