LUMANN czyli polski design

Polski design, czy warto? Z pewnością wielu z nas zadaj siebie podobne pytanie. Coraz więcej ludzi docenia rodzimy design, ale wiele osób nie może się do niego przekonać ze względu na wysokie ceny. Należy pamiętać, że są to towary wysokiej jakości, których produkcja nie odbywa się na skalę masową, a jej koszty nie należą do najtańszych. Często pojawiają się w krótkich seriach, kolekcjach o określonej ilości.


Designerzy często mówią, że za pomocą swoich produktów chcą dotrzeć indywidualnie do klientów. Może warto zainwestować i wejść w posiadanie rzeczy, której nie zobaczymy w co drugim mieszkaniu lub na półkach popularnych sieciówek? Każdy z nas ma inną opinie na ten temat, ale warto chociaż zapoznać się z ofertą polskich projektantów, która niekiedy naprawdę pozytywnie zaskakuje!

Na bieżąco śledzę sklepy wnętrzarskie, ale rzadko kiedy zwracam uwagę na ich lokalizację. Stąd moje zdziwienie, kiedy wychodząc z uczelni, ulicę dalej zobaczyłam nad głową szyld LUMANN, a na drzwiach ich słynne hasło „Można siadać, można dotykać”. Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie weszła! W środku oprócz przesympatycznych dziewczyn Ani i Edyty, niesamowite produkty dla których można stracić głowę! Wszystkie oczywiście od polskich producentów! Jeśli tylko będziecie w Gdańsku, koniecznie odwiedźcie LUMANN przy ul.Grunwaldzkiej 14 lub zajrzycie do sklepu internetowego www.lumanndesign.com ! 🙂

7 Comments

  1. To fakt, designerskie meble i dodatki są przedmiotem marzeń i coraz bardziej doceniamy wysoką jakość wykonania. Zwracamy uwagę na „metkę” i nie zadowalamy się kilkukrotnie tańszymi podróbkami. Od jakiegoś czasu naszą uwagę zwracają nie tylko zagraniczni projektanci, ale i rodzime marki. Hasło „modne, bo polskie” stało się jak najbardziej aktualne, bo nasi projektanci są coraz części nagradzani na międzynarodowej arenie designu. Co prawda nadal kupujemy głównie w sieciówkach, ale może dzięki takim sklepom jak Lumann, polskie meble i dodatki na dobre trafią pod strzechy : )

  2. Ładnie to wszystko wygląda, od zawsze uważam, że to co polskie nie oznacza wcale gorsze, a wręcz inni mają czego się od nas uczyć 😉

  3. Od paru lat jako właścicielka firmy współpracuję wyłącznie z polskimi producentami. Nie wiem co mnie tknęło, aby zostać gospodarczą patriotką, ale jakoś tak się stało.

  4. Bardzo ciekawe są te rzeczy 🙂 Najbardziej chyba zaciekawiły mnie te filiżanki w kształcie ludzkich głów… Nietypowe 😉

  5. Kubeczki DOLL HEAD są cudowne, teraz chyba muszę stać się ich posiadaczką. Swietną ozdobą są takie "unikatowe" ozdoby, ale niestety w większości przypadków odstrasza ich cena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *