Organizacja dnia-planner dzienny Zaplanuj swój sukces

Dziś chcę się podzielić z Wami recenzją plannera od Zaplanuj swój sukces 🙂 Dość długo szukałam idealnego organizera, ale niestety żaden nie spełniał do końca moich wymagań. Pewnie większość z Was miała do czynienia lub ma z tego typu problemem.

Dobrze wiemy jak ważna w dzisiejszych czasach jest organizacja czasu. Wszyscy się śpieszą, zapominają o ważnych lub mniej ważnych sprawach. Jedni twierdzą, że „notują” wszystko w głowie, inny potrzebują plannera, gdzie muszą zaplanować cały dzień od spotkań, kontaktów po listy zakupów czy nawet jadłospis na dany dzień.
Aktualnie w internecie możemy dostać bardzo dużo tego typu plannerów. Różnica polega na ich zawartości, w moich zawsze czegoś brakowało. Jakiś czas temu przeglądając internet natknęłam się na planner dzienny Zaplanuj swój sukces. Pierwsze co mnie przyciągnęło to nazwa i design organizera. Idelany-pomyślałam 🙂 Dużo się nie myliłam, planner zawiera wszystkie najważniejsze podpunkty potrzebne do zaplanowania całego dnia.
Dostępny jest w dwóch rodzajach Light (na 100 dni) i Bold (na 150 dni). Zarówno z jednego jak i drugiego możemy zacząć korzystać w dowolnym momencie, ponieważ sami uzupełniamy datę i dzień tygodnia. Myślę, że to bardzo dobre rozwiązanie. Każdemu z nas zdarzają się dni, które nie wymagają planowania.
W wersji Light znajdziecie miejsce na plan dnia, listę rzeczy do zrobienia, telefonów i maili do wykonania oraz miejsce na notatkę. Jeśli natomiast czujesz potrzebę zorganizowania zarówno spotkań, ważnych wydarzeń jak i treningu, to właśnie dla Ciebie jest wersja Bold. Kalendarz występuje tu w formie wkładki, którą można umieścić w kieszeni znajdującej się na odwrocie okładki. Ze względu na możliwość rozpoczęcia swojej przygody z plannerem w dowolnym czasie, niebawem na stronie wydawców będzie można dokupić samą wkładkę na kolejny rok.
Na końcu notesu znajduje się dodatkowo strona na której możemy zanotować najważniejsze numery telefonów, maile, strony internetowe, ważne wydarzenia i swoje cele. Ta wersja oprawiona jest w twardą, dostępna w czterech motywach okładkę. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie!
Planner prezentuje się świetnie, zobaczcie sami-u mnie w wersji Bold 🙂

Plannery dostępne TUTAJ

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

DO GÓRY