PatyNowy, wyjątkowy showroom

Miejsce niespotykane i nietypowe, klimatyczny showroom w starej, historycznej krakowskiej willi z 1906 roku w stylu tzw. szwajcarskiego kurortu. Czym jest PatyNowy? Sklep, pracownia, showroom, odbywają się tu warsztaty, mini bankiety, spotkania. Trudno zdefiniować to miejsce, ale z pewnością jest ono wyjątkowe!
Na zakupy
PatyNowy to sklep, który zajmuje się przede wszystkim dystrybucją produktów Annie Sloan. Są to głównie farby do ścian, ale również szeroka gama produktów do stylizacji mebli, woski czy oleje.  Farby Anna Sloan to gama najmodniejszych kolorów w aranżacji wnętrz, które trudno spotkać w innych wzornikach. PatyNowy stanowi swoistą wizytówkę swoich produktów. Każde z pomieszczeń w willi zostało celowo zaaranżowane w innych, stanowczo różniących się kolorach w celu przedstawienia klientowi szerokiego wachlarza możliwości, który dają poszczególne zestawiania kolorystyczne.

W samych drzwiach, na werandzie wita nas mocne zestawienie pudrowego różu, zieleni oraz grantu. Jest to ulubione miejsce Moniki, właścicielki sklepu.
Następnie przechodzimy do głównego pomieszczenia, gdzie mieści się biuro. Zaprezentowane zostało tu zestawienie szarości, która za pomocą cieniowania łączy się z intensywną zielenią kumulującą się na końcu pomieszczenia. Połączenie zieleni ze złotem i drewnem daje niesamowity efekt! Monika powtarza, że za pomocą tego połączenia chce przekonać klientów ciemnych barw, które osobiście skradły jej serce. Kwestia kolorów nie zależy od wielkości pomieszczenia, ale od umiejętności ich wykorzystania-wspomina Monika.
 
 
Warsztaty i spotkania
Ostatnie pomieszczenie, to miejsce w którym odbywają się zarówno warsztaty jak i spotkania lub inne przystosowane do okoliczności wydarzenia. Dominują tu delikatne, stonowane odcienie ziemi, beżu, piaskowe brązy i biel. Aranżacja wnętrza jest bardzo często dostosowywana do potrzeb odbywającego się aktualnie wydarzenia. Nauczysz się tu tapicerować krzesła oraz zdobędziesz szeroką wiedzę na temat renowacji mebli.
 
 
Czym jeszcze zaskoczy nas to miejsce?
W pracowni PatyNowy dziewczyny zajmują się również stylizacją mebli. Dzięki połączeniu znajomości historii sztuki i wzornictwa, meble zyskują tu drugie życie, nabierają niepowtarzalnego wyglądu i designerskiego looku!
 
 
 
PatyNowy tworzą trzy kobiety, które kochają piękne wnętrza i kolory. To ekspertki w dziedzinie doboru kolorów, budowania nastroju we wnętrzu dodatkami oraz stylizacji mebli. Jeżeli planujecie remont lub szukacie inspiracji w kategorii ciekawych zestawień kolorystycznych, koniecznie skontaktujcie się z zespołem PatyNowy!
 

7 komentarzy

  1. Wnętrze z pewnością zachwyca kolorem! Wygląda niesamowicie subtelnie i elegancko, ale jednocześnie nowocześnie i z przepychem. Słowem – bajecznie! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

DO GÓRY