Plakaty z planami miast, inny wymiar geografii

Plakaty z planami miast są świetną alternatywą zdobienia ścian. Cechują się oszczędną estetyką i rozsądną ceną. Mapa miasta to doskonały pomysł na uwiecznienie wyjątkowych wspomnień lub odzwierciedlanie pasji do poznawania świata.
Plakat Nowy York
Plakat Rzym / Plakat Barcelona

Kolekcja Cities od Posterilla to seria minimalistycznych, prostych plakatów przedstawiających kilka najpopularniejszych miast świata jak np. Rzym, Barcelona czy Warszawa.
Mapy często kojarzą nam się z latami szkolnymi, lekcjami geografii, gdzie służyły głównie do celów edukacyjnych (o zgrozo, nienawidziłam geografii!!). Teraz zyskują drugie życie i są elementem pożądanym w każdym wnętrzu! Plany miast najefektywniej wyglądają na dużych formatach, zarówno na ścianie lub jako element dekoracyjny oparty o ścianę czy komodę.

Czarno białe grafiki świetnie wpisują się w klimat stylu skandynawskiego i nowoczesnych wnętrz. Możemy zaszaleć z kolorami, mocne akcenty kolorystyczne na ścianach będą tu zdecydowanie działały na plus.

 
Plakat Warszawa / Plakat Paryż

Najpopularniejsze są mapy dużych miast, ale na rynku dostępne są również firmy, które poprzez specjalnie dostosowaną stronę internetową  umożliwiają wydruk mapy z dowolnego miejsca na świecie. Sami możemy dobrać kolory lub dodać np. ulubiony cytaty, który najbardziej kojarzy nam się z danym miejscem.

Jeżeli nie chcesz ograniczać się do plakatów, a wolisz postawić na duże formaty, tapeta przedstawiająca np. mapę świata będzie ciekawym pomysłem. W tym przypadku, tapeta zdecydowanie zdominuje całą aranżacje wnętrza, wiec należy działać ostrożnie w kwestii doboru pozostałych elementów wystroju.

Koniecznie zobaczcie pozostałe kolekcje plakatów Posterilla!

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

DO GÓRY