Remont w łódzkiej kamienicy, nowy projekt Scandilove

Wnętrze w łódzkiej kamienicy to kolejny projekt zespołu SCANDILOVE. Ekipa nie zwalnia tępa i po raz kolejny przedstawia nam fantastyczną realizację pod wynajem! Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Łodzi w pobliżu ul. Piotrkowskiej.

Mieszkanie ma powierzchnię 45m2. Ze starej kamienicy zachował się głównie drewniany parkiet oraz sufit, który został oczyszczony z wyeksponowanym surowym dekorem. Oryginalne zostały też drzwi wejściowe które wymagały naprawy, przywrócone zostały przeszklenia, które wcześniej były zabite deskami. Podczas remontu, ze względów funkcjonalnych został zmieniony układ pomieszczeń . Powiększono łazienkę, a kuchnię przeniesiono do salonu. Wszystkie elementy drewniane zostały poddane renowacji, dodane ogrzewanie, wymienione instalacje oraz położona nowa podłoga w holu. Ze starego mieszkania zachowała się również oryginalna szafa w zabudowie, która znajduje się w sypialni. Mieszkanie dopełniły nowe meble i oświetlenie.

zdjęcia: SCANDILOVE

One Response

  1. Muszę przyznać, że aranżacja wyszła bardzo niecodzienna i oczywiście nowoczesna. Mi najbardziej podoba się ta surowa ściana w sypialni. Bardzo lubię takie ala loftowe aranżacje!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

DO GÓRY