Trendy wnętrzarskie, plakaty do kuchni

Plakaty to jeden z najłatwiejszych i jednocześnie najszybszych sposobów na zmianę aranżacji pomieszczenia. Dziś możemy zobaczyć je niemal wszędzie, więc dlaczego nie wykorzystać ich również w kuchni? To doskonały sposób by wyeksponować charakter aranżowanej przestrzeni i nadać jej przytulniejszy wygląd.
Najnowszy trend designu to przede wszystkim możliwość odzwierciedlenia indywidualnych upodobań oraz gustów w wyposażeniu i dekoracji wnętrz. Możemy je powiesić lub ustawić na blacie kuchennym, tak aby opierały się o ścianę.
 
 


Co może zaleźć się na plakatach do kuchni?
Kuchnia głównie kojarzy nam się z przygotowaniem posiłków, to miejsce gdzie unoszą się przeróżne zapachy i aromaty. Warzywa, owoce, zioła prowansalskie, ale także kompozycje z ziarnami kawy czy filiżanką herbaty będą strzałem w dziesiątkę. Ciekawym, a zarówno praktycznym rozwiązaniem są grafiki z przelicznikami miar, rodzajem kaw, a nawet ilustrujące długość gotowania poszczególnych warzyw.

Życie zaczyna się po kawie/ Owoce/ Pomarańcza z chilli

Kuchnia to miejsce spotkań, jedno z najważniejszych miejsc w domu, gdzie toczy się życie rodzinne. Nie musisz ograniczać się tematyki związanej jedynie z gotowaniem. Postaw na zabawne sentencje, motywujące cytaty. Niech będą odzwierciedleniem domowników, umilają przygotowanie posiłków i wywołują uśmiech na twarzy podczas porannej kawy.

fot.Pinterest
Drinki/Zioła My White Type

Obrazy przedstawiające abstrakcyjne kompozycje będą odskocznią od codzienności, doskonale komponują się z nowoczesnymi, minimalistycznymi kuchennymi meblami.

fot.Pinterest
fot.Pinterest

Plakaty do kuchni z oferty Posterilla, to dekoracje, które sprawdzą się w każdej, zarówno małej jak i dużej kuchni. To plakaty, które dzięki swej prostej aczkolwiek wymownej formie sprawią, że pomieszczenie nabierze nowoczesnego i optymistycznego charakteru!

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

DO GÓRY