Zaprojektowani, Krakowskie Targi Dizajnu

Listopad był zdecydowanie miesiącem pełnym inspiracji. Oprócz Warsztatów Architektonicznych w których miałam okazję uczestniczyć, zostałam również zaproszona na Targi Zaprojektowani, jest to wydarzenie organizowane przez Krakowskie Szkoły Artystyczne. W ostatni weekend listopada odbyła się już czwarta edycja Zaprojektowanych. Impreza ma miejsce co roku w Krakowie. Targi mają zasięg ogólnopolski i nastawione są na prezentację polskiego i europejskiego dizajnu oraz jego producentów.

Krakowskie spotkania z dizajnem szczególnie wyróżniają się na tle tego typu wydarzeń. Nie są to jedynie targi, ale trwające łącznie trzy dni spotkania, wykłady oraz warsztaty dla miłośników wzornictwa i dizajnu. Wejściówki każdego roku rozchodzą się w ekspresowym tempie, impreza przyciąga z roku na rok coraz więcej ludzi. Świadczy to o coraz większym zainteresowaniu młodych ludzi pięknymi przedmiotami polskich producentów.

Dla szczęśliwych posiadaczy wejściówek czekały wykłady dotyczące m.in.visual merchandisingu, trendów na 2018 rok, nieszablonowych połączeń kolorystycznych w klasycznych i nowoczesnych wnętrzach oraz możliwości druku 3D. W ramach warsztatów można było wziąć udział w kursie fotografii architektury i wnętrz oraz łączenia barw.
Zaprojektowani to wydarzenie skierowane dla wszystkich, którzy kochają dobre wnętrza, dla designerów, architektów wnętrz i rzemieślników. Każdy pasjonat dobrego dizajnu znajdzie tu coś dla siebie. Targi mają rozbudzić apetyt Polaków na piękne i funkcjonalne przedmioty wykonywane z największa starannością. Jej twórcy wierzą, że wszystko co nas otacza wpływa na naszą codzienność i samopoczucie.

2 komentarze

  1. Muszę przyznać, że to bardzo ciekawe wydarzenie. Widać na fotografiach, że można doświadczyć wielu inspiracji do tworzenia mega dizajnerskich rzeczy. Fajnie, że takie coś jest organizowane, bo może w wielu osobach pobudzić kreatywność. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

DO GÓRY